Masz pytanie? Sprawdź odpowiedź!

Poniżej przedstawiamy listę pytań i odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Klientów pytania:


Gwarancja :

Większość Klientów mamy z polecenia. Jeżeli dalej zastanawiasz się nad współpracą z nami nie krępuj się - napisz do nas - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości nt. naszych kompetencji.

Nasz zespół składa się z redaktorów zajmujących się pomocą przy pisaniu opracowań naukowych, wyboru tematów, kompletowaniu bibliografii, poprawek redaktorskich, interpuktycjnych, składniowych, redakcji przypisów, oraz indywidualnie zamawianych wzorów opracowań mających na celu pomóc w przygotowaniu własnego -autorskiego opracowania naukowego.

Nie jesteśmy studentami chcącymi "dorobić do stypendium" - warto wziąć to pod uwagę wybierając firmę realizującą zlecenie. Oferty "prywatnych redaktorów" sugerujemy odrzucić już na samym początku - nie mają Państwo żadnej gwarancji jaka będzie ostateczna jakość zamówionego materiału oraz czy nie zostaniecie Państwo oszukani - wspominamy o tym ponieważ wielu Klientów korzystających pierwotnie z "tańszych" ofert np. na forach internetowych, zwracają się później do nas o pomoc ponieważ zostali oszukani lub obiecywana pomoc dalece odbiega od zakładanego poziomu.

Skontaktuj się już teraz!

W naszej firmie nie ma mowy o jakimkolwiek plagiacie - wszelką pomoc i przykładowe wzory przygotowujemy od podstaw na indywidualne zlecenie.
W razie wątpliwości oferujemy raport z programu antyplagiatowego plagiat.pl

Sprawdź ofertę!

Tak, oczywiście. Wykonanie raportu zlecamy bezpośrednio w serwisie plagiat.pl. Koszt wykonania raportu to 2 pln/stronę.
Mogą go Państwo zamówić go również samodzielnie.

Sprawdź ofertę!

Szczerze mówiąc po prostu nie ma innej możliwości - wszelkie wpłaty dokonywane są przez jeden największych systemów obsługi płatności online - DotPay.
Jesteśmy legalnie działającą firmą - zależy nam na jak najlepszej opinii naszych Klientów, gdyż wiekszość z nich trafia do nas z polecenia. Oszukując choćby jedną osobę stracilibyśmy naszą wieloletnią renomę co z pewnością przełożyłoby się na drastyczny spadek zamówień.
Wychodzimy z założenia, że obopólne zadowolenie jest podstawą jakiejkolwiek współpracy - do której serdecznie zachęcamy!

Sprawdź ofertę!


Oferta :

Najwygodniej jest uzupełnić formularz kontaktowy, który zawiera najistotniejsze kwestie : zakres pomocy, temat, termin, dziedzina, ilośc stron, wytyczne.
Tylko wysłanie zapytania poprzez formularz pozwoli na dodanie zlecenia do systemu i przygotowanie dla Państwa konkretnej oferty.
- zawsze można wysłać do nas bezpośrednią wiadomość na adres kontakt@prace.edu.pl

Sprawdź ofertę!

Wystarczy wypełnić nowy formularz zamówienia na naszej stronie, można również np. wskazać, że chcą Państwo, aby zlecenie realizował ten sam redaktor co poprzednio.

Skontaktuj się już teraz!

Cena obejmuje realizację ustalonego zakresu pomocy wg. Państwa wytycznych.

Sprawdź ofertę!

Nie. Jedyną możliwością zmiany ustalonej ceny jest np. chęć zwiększenia zakresu ustalonej pierwotnie pomocy przez Klienta.

Sprawdź ofertę!

Tak, oczywiście! Przykładowo, dla zlecenia 100 stronicowego przykładowego wzoru, mającego 4 główne rozdziały sugerujemy płatność w 4 ratach.
Kwestia ta jest uzgadniana indywidualnie z każdym Klientem.

Sprawdź ofertę!

Płatność dokonywana jest zawsze za pomocą systemu obsługi płatności DotPay (http://www.dotpay.pl). Jest to najbezpieczniejszy, ubezpieczony i szyfrowany polski system płatności online.
Przelew online zostanie zaksięgowany w Prace.edu.pl od razu po jego zleceniu, tak jak na Allegro lub innych sklepach internetowych :)

Sprawdź ofertę!


Realizacja :

Tak, dzięki naszemu specjalnemu systemowi będą mieli Państwo bezpośredni kontakt z redaktorem opracowującym zlecenie.
Zapewni to bezproblemową i sprawną realizację oraz pełną kontrolę nad przygotowywanym materiałem.

Sprawdź ofertę!

Cały czas będziemy w stałym kontakcie, zostaną Państwo informowani drogą mailową oraz smsową (z uwagi na możliwość bezpłatnych komunikatów SMS w formularzu zamówienia dobrze jest podać również nr tel.) o przygotowaniu oferty, potwierdzeniu wpłat, ukończoniu danej części zlecenia oraz wszelkich innych istotnych dla realizacji zlecenia wydarzeniach.

Sprawdź ofertę!

Poprawki zgłoszone do 21 dni od daty otrzymania całości zlecenia nanoszone są bezpłatnie
- odpłatnie nanoszone są poprawki jeżeli np. została zmieniona koncepcja zlecenia, należy rozszerzyć jego zakres o nowe treści itp.

Regulamin

Gotowe opracowanie wysyłane jest w formie elektronicznej - dokument Word .docx, .doc lub .pdf (wg. życzenia Klienta)

Sprawdź ofertę!


Inne :

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt na maila kontakt@prace.edu.pl
Wspólnie na pewno dojdziemy do przyczyny problemu przy wypełnianiu formularza.

Zgłoś problem

Najprawdopodobniej został kilkukrotnie kliknięty link potwierdzający zainteresowanie ofertą (w ofercie przesyłanej mailowo). Spowodował on wygenerowanie nowych danych dostępowych do konta, powinny one dotrzeć na Państwa skrzynkę mailową.
Jeżeli tak się nie stało lub istnieje inny problem z zalogowaniem się to bardzo prosimy o kontakt mailowy kontakt@prace.edu.pl.

Zgłoś problem